Zaži s nami jarný detox

Pozývame Ťa na náš prvý jarný jógový pobyt, ktorý sme sa rozhodli usporiadať najmä preto, pretože potrebujeme detox 🙂

Priznávame sa. Aj my potrebujeme oddych, načerpať nové sily, naučiť sa niečo nové, vypnúť a najmä prečistiť telo aj myseľ. Ale toto všetko nechceme prežiť sami. Práve naopak. Chceme tento zážitok prežiť spolu s Vami. S ľudmi, ktorí milujú jogu, zdravú stravu a prírodu. Veď ono je to všetko väčšia sranda, keď sú okolo Teba skvelí ľudia. Preto vznikol tento nápad a práve preto Ťa pozývame na náš prvý jarný detox pobyt. Veľmi by sme si želali, aby sa z tohto pobytu stala tradícia. Preto nepôjde o žiadnu “masovku”. Kapacita je obmedzená a to na 12 ľudí, ktorí si do hĺbky užijú meditácie, jogu, prírodu, skvelú náladu a smoothies po celý víkend. Tak poď s nami prežiť toto jarné dobrodrúžstvo, ktoré Ti pomôže načerpať novú energiu, dobrú náladu, a na ktorom spoznáš kopec zaujímavých ľudí.

Čo Ťa na pobyte čaká:

Hodiny power jógy pod vedením niekoľko ročnej skúsenej lektorky, ktorá nás prevedie nielen základmi správneho dýchania, ale aj meditáciami. A nebude to len povrchný pohľad. Chceme sa správnemu dýchaniu, cvičeniu a meditácii venovať naozaj do hĺbky. Preto nás čaká hneď niekoľko spoločných hodín.

Prenášky o zdravej výžive, ktorými nás prevedie skvelá výživová poradkyňa. Zdravej strave a výžive sa venuje niekoľko rokov a opäť jej prednášky nebudú len vlažným náhľadom do problematiky.

Smoothie počas celého pobytu. Presne tak, celý pobyt Vám budeme pripravovať čerstvé, na mieste mixované smoothies a smoothie kaše. Bude to detox v pravom slova zmysle. Ale nebojte sa, hladní zaručene nebudete 🙂
A máme pripravených ešte pár ďalších prekvapení 😉

Pridaj sa k nám: 26.-28.04.2019

Kde: Penzión Moravica v Liptovskom Jáne

Kapacita: obmedzená na 12 ľudí

Cena zahŕňa:
welcome drink, welcome balíček, 4 meditácie, 2 prednášky, 4 hodiny jogy, spoločná túra, osobné konzultácie, plná penzia vo forme lahodných smoothies, zdravé snacky, wellness (sauny, vírivka a bazén) a kopa zábavy 🙂

CENA: 199 €

Prihlásiť sa môžete a viac informácií získate do 30.03.2019 tu: freshlab@freshlab.sk

0 comments

Pridaj komentár